DM Display

Rollupy

Oferujemy rollupy o wymiarach 85 x 200 cm lub 100 x 200 cm

W skład zestawu wchodzą:

  • Aluminiowa kaseta z rozwijaną reklamą
  • Wydruk na materiale Blockout
  • Estetyczny czarny pokrowiec
Zalety tej formy reklamy:
  • Efektowny i estetyczny wygląd
  • Łatwy i szybki montaż, demontaż
  • Wygodny w transporcie (poręczny, torba ochronna w zestawie)
  • Idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju targi i konferencje

Nowatorskie reklamy o wszechstronnym zastosowaniu - rollupy

Identyfikacja wizualna firmy może być kreowana na wiele sposobów. Ważne, aby wykorzystywane środki przekazu były dostosowane do specyfiki branży oraz grupy docelowej. Dlaczego? W obecnych realiach rynkowych liczy się przede wszystkim skuteczność - oryginalne materiały reklamowe pozwalają dotrzeć do wielu nowych odbiorców, a tym samym zachęcić do skorzystania z przedstawionej oferty. Dzięki odpowiednim działaniom marketingowym marka staje się rozpoznawalna, a przed firmą otwierają się nowe możliwości. Tani roll up reklamowy to jedno z interesujących rozwiązań.

Rollup reklamowy - funkcjonalne i solidnie wykonane

Dla wymagających klientów niebagatelne znacznie ma wysoka jakość. Z marketingowego punktu widzenia duże znaczenie ma zaprezentowanie produktów - atrakcyjne rollupy pozwalają wyeksponować najważniejsze zalety sprzedawanych wyrobów i oferowanych usług. Warto zdecydować się na nowoczesne rollupy, wykonywane w różnych kształtach i wymiarach. Trwała konstrukcja takiego projektu opiera się na aluminiowej kasecie, która umożliwia błyskawiczne rozwinięcie i tak samo sprawne złożenie reklamy.

Praktyczne i pomysłowo wykonane roll-upy świetnie sprawdzają się podczas targów, konferencji oraz innych spotkań o charakterze biznesowym. Wysokiej jakości rollup reklamowy gwarantuje bezproblemowy montaż, dzięki czemu może być wielokrotnie wykorzystywane podczas różnych eventów branżowych. Sprawny transport dodatkowo ułatwia specjalny pokrowiec, który chroni całość przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Rollupy - bezpośrednie korzyści

Tani roll up reklamowy to doskonały sposób na efektywną reklamę niejednej firmy. Wydruk wykonany na materiale Blockout gwarantuje nie tylko estetyczny i efektowny wygląd, ale też wysoką trwałość. Co więcej, tkanina Blockout posiada jeszcze inne właściwości - skutecznie blokuje światło, co pozwala na zaprojektowanie nie tylko efektownego roll-upu jednostronnego, ale też roll-upu z wydrukiem po obu stronach.

Profesjonalnie wykonany roll-up może się okazać niezastąpiony w niejednej branży. Oprócz organizowanych wydarzeń branżowych rollupy świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie wystroju sklepu, a nawet biura czy sali konferencyjnej. Charakterystyczne dla danej marki grafiki (np. logotyp czy hasła reklamowe) nie tylko utrwalają się w pamięci odbiorców, ale też wzbudzają zainteresowanie - takie czynniki mają niekwestionowany wpływ na wyniki sprzedażowe. Rollup reklamowy może być wykorzystany w rozmaitych branżach, m.in.: odzieżowej i obuwniczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej i gastronomicznej.