DM Display

Standy Półkowe

Standy półkowe - czym są i gdzie się sprawdzą?

Standy reklamowe to bardzo dobra forma promocyjna, w postaci fizycznego nośnika informacji. Rozwiązanie to sprawdzi się niemal w każdym przypadku, między innymi ze względy na swój atrakcyjny wygląd, mobilność oraz wytrzymałość. Dobrze zaprojektowany stand kartonowy przyciąga uwagę potencjalnych klientów, którzy mają ochotę na dalsze zapoznanie się z prezentowanym produktem.

Stojaki reklamowe - dlaczego to dobra inwestycja?

Standy reklamowe mają przyciągać uwagę, intrygować co w efekcie ma doprowadzić do większego zainteresowania danym produktem i finalnie do jego zakupu. Jest to również dobry sposób na budowanie wizerunku marki, a tym samym zainteresowanie klientów jej innymi wyrobami, nie tylko tymi, które zaprezentowane zostaną na stojaku reklamowym.

Dziś firmy dysponują naprawdę wieloma możliwościami, jeżeli chodzi o promocję i działania marketingowe, dlatego też wybicie się na tle konkurencji nie należy do najłatwiejszych. Wiele form reklamy jest po prostu mało interesująca, niekiedy nawet można powiedzieć, że dość przytłaczająca. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku standów. Dobrze przemyślane i zaprojektowane są naprawdę ciekawe, wyglądają profesjonalnie i intrygująco.

Reklamowe standy kartonowe

Już od wielu lat standy reklamowe to jedna z najpopularniejszych form stosowanych przy targach czy promocjach czasowych. Dlaczego stand kartonowy to korzystne rozwiązanie? Przede wszystkim dobrze się prezentuje, a przy tym nie wymaga poniesienia dużych nakładów finansowych. To tania forma prezentacji produktu, które dodatkowo, jeżeli jest odpowiednio przemyślana, bywa również niezwykle skuteczna.

Kartonowe standy mogą przybierać wiele form, co z kolei przekłada się na wiele możliwości promocji, być może nawet innowacyjnych i kreatywnych, znacząco wyróżniających się na tle konkurencji. Ciekawym rozwiązaniem są ekspozytory z półkami, które ciekawie prezentują wybraną ofertę spośród wszystkich innych znajdujących się w danym sklepie.

Standy wykonane z kartonu są bardzo lekkie, a co za tym idzie w przeciwieństwie do wielu innych form reklamy są bardziej mobilne. Szybko i bez większego wysiłku można przenosić je z miejsca na miejsce, w zależności od potrzeb i okoliczności.