DM Display

Standy postaci / płaski kartonowe

Stand postaci / humanstand to jeden z najpopularniejszych sposobów na przyciągnięcie wzroku klienta w kierunku promowanego produktu.

Produkujemy standy w skali 1:1. Postać wykonana jest z jednego kawałka pięciowarstwowej tektury nadrukowanej w technologii UV i pokryta laminatem. Wykonujemy standy od już od jednej sztuki, wielkość standu jest dowolna, możemy wykonać konstrukcje zarówno jedno- jak i dwustronne.  Do każdego standu można zamówić dowolną ilość kieszeni na ulotki w pełnym zadruku i dowolnym formacie.

Stand postaci to bardzo atrakcyjna forma reklamy, która wzbudza zainteresowanie i przyciąga wzrok potencjalnych klientów. Przede wszystkim jest to odwzorowanie postaci człowieka w skali 1:1. Najczęsciej służy ekspozycji reklamowanego produktu, aby dzięki temu podnieść rozpoznawalność własnej marki. Postacie kartonowe są wykorzystywane w sklepach, punktach usługowych, branży rozrywkowej, turystycznej i wielu innych.

Oferujemy postacie z pięciowarstwowej tektury EB, dzięki czemu konstrukcja jest solidna i wytrzymała. Standy wykonujemy z jednego kawałka materiału w technologii druku UV i pokrywamy laminatem. Kartonowa postać może mieć, na życzenie klienta różne wymiary i może być jednostronna lub dwustronna. Dodatkowym atutem są kieszenie, które można zamówić w dowolnej ilości sztuk. Stand z atrakcyjnie zaprojektowaną grafiką i kieszeniami na ulotki reklamowe to znakomity pomysł na promocje i reklamę. W naszej ofercie znajdą Państwo również standy wykonane z pcw oraz tusandu.

Kalkulacje indywidualnych zleceń uzyskają Państwo za pośrednictwem e-mail: biuro@dmsystem.com.pl
lub telefonicznie 661 807 130 | 697 648 891 | 882 134 786