DM Display

Standy postaci / płaski kartonowe

Firmy i przedsiębiorstwa starają się przykuć uwagę klientów na rozmaite sposoby. Oznacza to, że są oni otoczeni różnorodnymi treściami reklamowymi, pośród których nie łatwo się przebić. Trzeba wymyślić coś naprawdę oryginalnego, aby zainteresować odbiorców. Świetnym pomysłem są standy postaci, które z daleka przykuwają wzrok.

Humandstand – niezawodny sposób, aby przykuć uwagę klienta

Kartonowe postacie w skali 1:1 to atrakcyjna forma reklamy. Z daleka wyglądają jak żywe, nic dziwnego więc, że wzbudzają zainteresowanie. Klienci czują się zaintrygowani, zwłaszcza wtedy, kiedy stand przedstawia słynną osobę. Mogą one przyjąć zarówno formę ludzkiej, jak i bardziej abstrakcyjnej postaci, która kojarzy się z daną firmą. Wszystko zależy od pomysłu na kampanię reklamową.

Standy postaci nie tylko wypróbowany sposób na promowanie swoich usług i produktów. Pozwala on również podnieść rozpoznawalność określonej marki. Kartonowe postacie najczęściej umieszcza się w sklepach, punktach usługowych i galeriach handlowych.

Zamów u nas stand postaci i dotrzyj do potencjalnych klientów

Jeśli chcesz się wyróżnić i przykuć uwagę potencjalnych klientów to zgłoś się do nas, aby zamówić atrakcyjne wizualnie standy kartonowe. Produkujemy je w skali 1:1, dzięki czemu wyglądają realistycznie. Każdy stand tworzony jest z jednego kawałka pięciowarstwowej tektury nadrukowanej w technologii UV, która jest pokryta laminatem. Oznacza to, że konstrukcja postaci jest solidna i wytrzymała. Wykonujemy również standy z pcw oraz tusandu. Wszystkie realizacje wyróżniają się wysoką estetyką wykonania oraz żywą kolorystyką.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, wykonując standy postaci już od jednej sztuki. Przygotowujemy konstrukcje zarówno jedno-, jak i dwustronne. Mogą one mieć na życzenie klienta różne wymiary. Kartonowe postacie mogą także zawierać dowolną ilość kieszeni na ulotki w pełnym zadruku i dowolnym formacie. Zaintrygowany reklamą klient z pewnością sięgnie po taką ulotkę, aby dowiedzieć się, kto i co stoi za tak oryginalną reklamą.

Standy kartonowe to sprawdzony sposób na promocję i budowanie rozpoznawalnej marki. Najważniejsze to przygotowanie atrakcyjnej grafiki. W następnej kolejności zajmiemy się jej realizacją. Dzięki temu powstanie solidna kartonowa postać, która będzie intrygować klientów. Może ona zawierać ulotki reklamowe, naprowadzać do konkretnego sklepu bądź przedstawiać dany produkt. Standy wykorzystać na można na wiele sposobów – liczy się więc pomysłowość jej twórców i pomysł na kampanię reklamową.

Kalkulacje indywidualnych zleceń uzyskają Państwo za pośrednictwem e-mail: biuro@dmsystem.com.pl
lub telefonicznie 661 807 130 | 697 648 891 | 882 134 786