Cięcie i frezowanie na ploterach Kongsberg

Przy pomocy plotera Kongsberg możemy wykonać również:frezowanie PCV, frezowanie plexi, frezowanie dibondu, cięcie tektury litej oraz falistej, cięcie folii magnetycznej, cięcie folii naklejkowej oraz cięcie prototypów opakowań i standów.. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny!

Plotery tnące umożliwiają precyzyjne wycinanie i frezowanie różnych materiałów, takich jak folie, karton, pcv, dibond czy też inne materiały reklamowe np. standy. Nasza firma dysponuje nowoczesnymi ploterami marki Kongsberg, które gwarantują bardzo dokładną i wysoką jakość cięcia. Kraków jest miejscem na mapie, gdzie wykonujemy profesjonalne usługi reklamowe przy wykorzystaniu różnych narzędzi. Oferujemy nie tylko cięcie na ploterze, ale także frezowanie, które obejmuje frezowanie plexi, dibondu oraz PCV.

Cięcie ploterem to specjalistyczne usługi, które wykonujemy rzetelnie, precyzyjnie i sprawnie. Tniemy tekturę litą oraz falistą, folię naklejkową i magnetyczną. Zajmujemy się także cięciem prototypów i standów. Cięcie ploterem to usługi na najwyższym poziomie i atrakcyjne dla klienta ceny.

Kalkulacje indywidualnych zleceń uzyskają Państwo za pośrednictwem e-mail: biuro@dmsystem.com.pl
lub telefonicznie 661 807 130 | 697 648 891 | 882 134 786