DM Display

Kosze zasypowe i trybunki na promocje

Reklamowe kosze zasypowe to bardzo praktyczne, przydatne i funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym w ciekawy i łatwy sposób można wyeksponować towary trudne do ułożenia na półkach. Doskonale sprawdzają się nie tylko podczas sprzedaży bezpośredniej, ale także na różnego rodzaju degustacjach i promocjach. Łatwo je przenieść z miejsca na miejsce, dzięki czemu obsługa sklepu/stoiska nie będzie miała najmniejszych problemów z ewentualną zmianą ekspozycji.

Tekturowe trybunki reklamowe, które można odpowiednio dopasować do konkretnych potrzeb, pozwalają na prezentację produktów, zanim klient znajdzie się między sklepowymi alejkami. Doskonale sprawdzają się w przypadku towarów z tzw. dużym stanem magazynowym oraz tych, które ciężko by było umieścić na półkach. Mają za zadanie zachęcać klientów do zakupu pod wpływem impulsu. Stąd też bardzo często umieszcza się je przy strefach kas lub innych miejscach, zapewniających bezpośredni kontakt klienta z produktem.

Kosze reklamowe – ogólna charakterystyka

Reklamowe kosze zasypowe to jedne z częściej i chętniej wykorzystywanych materiałów promocyjnych, które doskonale sprawdzają się zarówno w sprzedaży bezpośredniej, jak i na różnego rodzaju promocjach lub degustacjach. Ze względu na swoją prostotę i skuteczność tekturowe trybunki reklamowe cieszą się dużą popularnością. Pozwalają na jednoczesne budowanie oraz umacnianie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów. Mogą występować w wielu atrakcyjnych, innowacyjnych i nieszablonowych formach, tym bardziej że istnieje możliwość wyposażenia ich w specjalne półeczki. Ich charakterystyczna, a zarazem prosta konstrukcja pozwala na luźne wrzucenie produktów do kosza lub ich ułożenie w taki sposób, aby przyciągnąć uwagę klientów. Sprawdzają się w prezentacji dowolnych towarów, występujących w dużych ilościach. Ponadto kosze reklamowe wykonywane są wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia, co pozwala na ich stosowanie w zatłoczonych przestrzeniach.

Zalety koszów zasypowych

Reklamowe kosze zasypowe, które można wykorzystywać nie tylko w punktach sprzedaży, ale także m.in. na targach, to niezwykle popularne materiały promocyjne, które posiadają szereg zalet takich jak:

  • wytrzymałość i łatwość montażu;
  • lekkość, dzięki czemu są łatwe w transporcie – przenoszeniu z miejsca na miejsce w celu ich najlepszej prezentacji;
  • szerokie możliwości pod względem zastosowania;
  • przystępną cenę w zamian za skuteczną promocję marki;
  • możliwość nienachalnego budowania i umacniania dobrego wizerunku firmy.

Kosze reklamowe to tak naprawdę trafiona inwestycja, która w krótkim czasie zwróci się z nawiązką.