DM Display

Bramy i totemy reklamowe

Jak w skuteczny, a zarazem oryginalny sposób reklamować swoje produkty lub usługi? Wariantów promocji jest wiele, a jednym z nich są bramy i totemy reklamowe. Mogą one pełnić również funkcję informacyjną, np. kierując zainteresowanych do siedziby danej firmy. Często wykorzystywane są również w sklepach wielkopowierzchniowych czy w trakcie targów, konferencji oraz imprez na świeżym powietrzu.

Jakie zalety mają totemy i bramy reklamowe?

Bramy i totemy reklamowe mają wiele zalet, dzięki czemu stanowią doskonały pomysł na promocję danej marki. Wśród ich atutów wymienić należy:

  • doskonałą widoczność – reklama z daleka przykuwa wzrok i wzbudza zainteresowanie odbiorców,
  • elastyczność – bramy i totemy są mobilne, łatwo przenieść je z jednego miejsca w drugie, zwłaszcza że są bardzo lekkie,
  • prosta oraz szybkość montażu,
  • uniwersalność zastosowania – tego typu formę reklamy stosować można wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz,
  • możliwość personalizacji – reklamę w 100% da się dopasować do oczekiwań firmy i jej strategii marketingowej, a także przestrzeni użytkowej,
  • szerokie zastosowanie – bramy i totemy można wykorzystać w najróżniejszych okolicznościach,
  • trwałość i stabilność,
  • możliwość dołożenia kieszonek na ulotki bądź wizytówki firmy.

Zamów bramę reklamową dla swojej firmy

Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem i personalizowaniem różnych konstrukcji służących reklamie. Wśród nich są oczywiście totemy i bramy reklamowe. Wykonujemy je z grubej tektury, dzięki czemu są stabilne. Nanosimy na nie treści, które życzy sobie klient, takie jak logo firmy czy hasło reklamowe. Nasz druk cechuje się żywą kolorystyką, co wzbudza zainteresowanie. Konstrukcja bramy dopasowywana jest do wytycznych klienta – powinna ona świetnie wpasowywać się w przestrzeń, w jakiej się znajdzie. Ponieważ cechuje się solidnością wykonania, wykorzystać można ją wielokrotnie, na różnego typu imprezach, spotkaniach czy targach. Totemy i bramy reklamowe mogą wyróżniać się kształtem bądź kolorystyką – ważne, aby ich wygląd odzwierciedlał strategię marketingową firmy.

W marketingu wykorzystywane są różne metody promocji. Totemy reklamowe uchodzą za skuteczne, a przede wszystkim atrakcyjne dla odbiorców. Ponieważ często są eksponowane w trakcie imprezach i ciekawych wydarzeń, klient od razu buduje wobec marki pozytywne skojarzenia. Bramy reklamowe to także niedrogi pomysł na promocję, zwłaszcza że można wykorzystać je wielokrotnie. A ponieważ poddawane są personalizacji, za każdym razem prezentują się wyjątkowo.