Standy ekspozycyjne

Reklama oraz promocja towarów i usług ma na celu zwiększenie rozpoznawalności marki na rynku, wyróżnienie jej spośród innych konkurencyjnych marek a co za tym idzie zwiększenie zysków firmy. Odpowiednio zaplanowana kampania marketingowa wykorzystuje wiele narzędzi, które są skutecznymi nośnikami reklamy. Do jednych z najskuteczniejszych należą standy ekspozycyjne zwane także displayami.

Projektujemy i wykonujemy doskonałej jakości standy ekspozycyjne, które dostępne są w różnych atrakcyjnych wariantach. Stand w naszym wykonaniu to wiele efektownych propozycji, takich jak standy półkowe, eliptyczne, standy postaci w skali 1:1 oraz nietuzinkowo zaprojektowane standy specjalne.

Nasze realizacje cechują się znakomitą jakością wykonania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, wysokiej jakości materiałów są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a ich konstrukcje są stabilne i wytrzymałe. Możliwość dopasowania nośności standu sprawia, że każdy klient otrzymuje produkt dopasowany do własnych potrzeb a wysoka jakość druku UV i laminat sprawiają, że standy prezentują się niezwykle atrakcyjnie.

Kalkulacje indywidualnych zleceń uzyskają Państwo za pośrednictwem e-mail: biuro@dmsystem.com.pl
lub telefonicznie 661 807 130 | 697 648 891 | 882 134 786