Druk wielkoformatowy UV

Druk wieloformatowy jest tworzony za pomocą różnego rodzaju technik. Jednak coraz bardziej popularny stał się druk UV. Gwarantuje to bardzo wysoką jakość drukowanych plakatów, materiałów reklamowych i nie tylko. Przeczytaj ten poniższy artykuł, a dowiesz się więcej o samych zaletach oraz o samej technologii druku.

Zalety druku wieloformatowego technologią UV

Warto najpierw wyjaśnić czym właściwie jest technologia UV i na czym polega. Przede wszystkim jest głównie stosowany do wytworzenia reklam dużych formatów. Wykorzystuje się w tym wypadku farby, które są utrwalane poprzez promieniowanie UV. Umożliwia to zachowanie bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu właściwie żadna pogoda nie zniszczy twojej reklamy, ponieważ jest całkiem odporna na działania zewnętrzne. Przede wszystkim możliwe staje się zachowanie bardzo wysokiej jakości grafiki, która była projektowana. U nas masz możliwość wyboru, na czym chcesz drukować swoją wymarzoną koncepcję marketingu. Najczęściej stosowane są: papier zwykły, skóra sztuczna, baner lub tektura. Możesz również się pokusić o materiały bardziej sztywne. Mowa przede wszystkim o drewnie lub szkle. Możesz być pewny, że nasze realizacje są na najwyższym poziomie i nie ścierają się. Jako ciekawostkę można dodać, że już nie ma potrzeby zabezpieczać wydrukowanej warstwy preparatami zabezpieczającymi. Jest to kolejna zaleta. Możliwe staje się odwzorowanie bardzo żywych kolorów. Ma szerokie zastosowanie na wielu płaszczyznach. Po wydrukowaniu żądanej grafiki nie musisz czekać, aż wyschnie. Jest od razu gotowy do użytku. Bez względu na warstwę oraz kształt, możliwe jest wykonanie druku UV. Wyobraźnia klientów nie zna granic.

Nowoczesny ploter do wykonania Państwa usług

Aby spełnić Państwa wszelkie oczekiwania, postanowiliśmy zakupić najnowocześniejszy sprzęt jakim jest Agfa Jeti TAURO H2500 LED. Druk wielkoformatowy jest naszą specjalizacją. Nasz sprzęt drukuje o maksymalnej szerokości 254 cm oraz w ciągu godziny potrafi wykonać wydruk o łącznej powierzchni 275 metrów kwadratowych. Te dane są imponujące. Dokonujemy przede wszystkim wydruku na kartonie, tekturze falistej, foliach. Druk na pcv spienionym oraz twardym, pleksi oraz szkle jest również naszą specjalnością. W wielu firmach jest ogromne zapotrzebowanie na takiego typu druki. Nasze podejście do Państwa jest w pełni profesjonalne oraz na najwyższym poziomie obsługi klienta.

Druk na PCV Kraków

W DM System wykonasz druk na PCV na najwyższym poziomie. Zastosowanie jest ogromne. Mowa o bannerach, plakatach, flagach, balonach, ekranach, tablic informacyjnych, czy też szyldów. A to jeszcze nie wszystko! Jak widzisz, tą techniką wykonasz prawdziwe cuda. Nasza wysoka obsługa klienta z główną siedzibą w Krakowie, tobie doradzi jaki typ oferowanej przez nas usługi najlepiej wybrać. Zapraszamy do kontaktu.