DM Display

Kiwaki reklamowe

Czym właściwie są kiwaki reklamowe?

Woblery reklamowe, znane również jako kiwaki, to rodzaj materiału reklamowego, w którym treść reklamowa umieszczona jest na nośniku wprawianym w ruch przez podmuchy powietrza, dotyk lub mechanicznie. Stanowią one doskonałą zachętę dla klienta w miejscu sprzedaży. W dzisiejszym nasyconym informacjami świecie szczególnie ważne jest znalezienie sposobów na przykucie uwagi i wyróżnienie swojego przekazu z tłumu. Wobblery doskonale sprawdzą się w tym celu.

Jakie zastosowanie mają kiwaki reklamowe?

W rzeczywistości zastosowanie woblerów reklamowych jest bardzo wszechstronne i można je wykorzystać w wielu miejscach:

  • W punkcie sprzedaży: Woblery reklamowe będą skutecznie działać jako zachęta dla klientów do wypróbowania Twojego produktu. Sprawi to, że klient zwróci uwagę na dany produkt, a co za tym idzie, może go kupi.
  • W oknie sklepowym: Użyj woblerów reklamowych jako sposobu na zwrócenie uwagi na swoją firmę i zareklamowanie swoich produktów lub usług. Dzięki temu znacznie zwiększa się prawdopodobieństwo, że klient odwiedzi nasz sklep.
  • W innych miejscach: Wobblery reklamowe możesz wykorzystać również w takich miejscach jak dworce kolejowe, biblioteki, muzea, areny sportowe czy sale koncertowe. Będzie to idealne rozwiązanie, aby informować ludzi o wielu rzeczach. W muzeum mogą one posłużyć do prowadzenia ludzi zgodnie z kierunkiem zwiedzania.

Kiwak reklamowy to świetny sposób na przykucie uwagi potencjalnego klienta.

Co zyskamy, jeśli zastosujemy kiwak reklamowy w naszym sklepie?

Kiwaki reklamowe to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta i sprawienie, by poczuł się bardziej komfortowo w Twoim sklepie. Dzięki jaskrawym kolorom i plastikowej stalówce urządzenia te przyciągną uwagę każdego, kto będzie przechodził obok. Wobblery są również niedrogie oraz małe, więc nie naruszą Twojego budżetu ani nie zajmą zbyt wiele miejsca w Twoim sklepie.

Dodatkowo wobblery reklamowe mogą w dużym stopniu przyczynić się do zwiększenia sprzedaży w naszym sklepie, a co za tym idzie, do zwiększenia zysków. Ich działanie można porównać do przynęty na ryby. Swoim ciekawym wyglądem przyciągają potencjalnego klienta, tak samo, jak przynęta przyciąga ryby.

Wobblery reklamowe to z pewnością inwestycja warta rozważenia. Pomogą nam one wyróżnić np. towar z najnowszej dostawy lub towar, który jest najczęściej kupowany przez klientów. Dodatkowo poprawi to wizerunek naszego sklepu, dzięki czemu stanie się on bardziej czytelny dla naszych klientów.