string(35) "Wielkoformatowy druk UV - DM System"
 • Standy półkowe

  Standy półkowe to najlepszy sposób na ekspozycję i wyróżnienie swoich produktów w sklepie lub supermarkecie. Na ekspozytor może zostać naniesiona dowolna grafika a wymiary standu możemy dostosować do Państwa potrzeb.

   

  Więcej »

 • Standy eliptyczne

  Standy eliptyczne to popularny sposób wyróżnienia swojej marki w sklepie lub supermarkecie. Na stand, drukowany na tekturze litej, naniesiona zostać może dowolna grafika a wymiary standu możemy dostosować do Państwa potrzeb.  

   

  Więcej »

 • STANDY POSTACI

  Postać z tektury w skali 1:1 to świetny pomysł na uatrakcyjnienie każdego eventu. Nadruk w technologii UV wykonany jest bezpośrednio na tekturze o grubości 5mm, pokryty laminatem, a z tyłu standu doklejona jest tekturowa noga. Stand to także świetny pomysł na prezent na urodziny, wieczór panieński lub kawalerski!

   

  Więcej »

 • Standy nietypowe

  Jeżeli mają Państwo pomysł, koncepcje na wypromowanie swojego prodktu lub prouktu swojego klienta, wyślij do nas zapytanie, na pewno nie pozostawimy go bez odpowiedzi.

   

  Więcej »

 • Materiały reklamowe

  W naszej ofercie znajdą Państwo m. in.: wobblery/kiwaki reklamowe, ekspozytory, wizytowniki, potykacze, shelfstoppery, shelflinery, foto puzzle, rollupy, opakowania, obrazy na płótnie i wiele innych ciekawych produktów.

   

  Więcej »

Produkty szczególnie polecane:
  

To co nas wyróżnia spośród wszystkich drukarni, to przede wszystkim indywidualne podejście do klienta i próba zmierzenia się z każdym, nawet najbardziej wyszukanym pomysłem. Poniższe przykłady produkcji to jedynie część realizacji, których nikt inny nie potrafił bądź nie chciał wykonać. Dlatego jeśli masz pomysł, koncepcje na wypromowanie swojego prodktu lub prouktu swojego klienta, wyślij do nas zapytanie, na pewno nie pozostawimy go bez odpowiedzi. 

Poniżej nasze nietypowe realizacje: 

Stand promocyjny wykonany z tektury wymiary 90 x 40 x 180 cmscianka-reklamowa-tekturowa.jpgEkspozytor do salonu Mitsubishi wymiary 100 x 170cmStand drzewko na książki, wykonany z plastra miodu.Kostka wykonana z tektury falistej wymiary : 150 x 150 x 75 cmStand drzewko na książki, wykonany z plastra miodu.Ekspozytor na materaceRożek lodowy o dwustronnym zadruku (wys. 160 cm)Łódka o wysokości 130 cm wykonana z kappy

 

Standy eliptyczne to popularny sposób na wyróżnienie swojej marki lub firmy. Standy tego typu, wykonane z wysokiej jakości tektury litej z zadrukiem UV i laminatem, charakteryzują się niezwykłą lekkością i łatwością w składaniu i rozkładaniu. Na stand naniesiona zostać może dowolna grafika, wymiary standu możemy dostosować do Państwa potrzeb a minimalny nakład to już jedna sztuka. Dodatkowo stand może być wyposażony w kieszenie na ulotki, półki ekspozycyjne lub podajnik grawitacyjny. 

dorosli.jpgStand eliptyczny z podajnikiem grawitacyjnymremington2.jpgdzieci.jpgremington.jpgdanone.jpg

Standy drukowane są z jednego arkusza tektury litej i mogą mieć wysokość do 199 cm. Na potrzeby transportu standy są bigowane i składane na pół, ale na życzenie klienta możemy również wykonać stand, na którym nie będzie widocznych śladów bigi. Powyżej przykłady naszych realizacji.

 

 

 

 

Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości standów tekturowych w każdej możliwej formie. Nasz park maszynowy pozwala na produkcję standów już od 1 sztuki, a dział projektowy jest w stanie zaproponować wiele ciekawych rozwiązań optymalnie dopasowanych do potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie wykonać standy półkowe w każdej, nawet najbardziej wyszukanej formie w celu niebanalnego wyeksponowania produktów. Dzięki pełnej wersji oprogramowania Artios CAD z którego korzystają nasi projektanci jesteśmy w stanie wykonać interaktywną wizualizację 3D standu z nałożoną grafiką. 

stand reklamowy

Zawsze przed przystąpieniem do produkcji dla każdy nowego standu reklamowego sporządzany jego fizyczny prototyp. Dzięki temu poszczególne elementy finalnego produktu są do siebie dobrze dopasowane, a całość konstrukcji jest stabilna i wytrzymała przez długi okres eksploatacji. Same standy drukowane w technologii UV są na tekturze pięciowarstwowej, a następnie laminowane co sprawia, że wyglądają atrakcyjnie i są odporniejsze na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne.  

Lubimy stawiać czoła wyzwaniom trudnym i skomplikowanym wyzwaniom dlatego często podejmujemy się wykonywania standów niekonwencjonalnych, mogących sprostać najwyszukańszym życzeniom klienta.
 
Stand półkowy do ekspozycji monitorów oddechu (szer. 70 cm, wys. 140 cm)Stand ze skośnymi półkami o szerokości 40 cm i wysokości 150 cmSony_stand-matowy.jpgStand na książki o szerokości 50 cm i wysokości 160 cmLibra_stand.jpgStand do ekspozycji żarówekStand półkowy na zabawkiClaris_display.jpgStand półkowy Naturanagsp.jpgsqn-stand.jpgstand-zabawki.jpgstand-koty.jpgpph-wojcik.jpgfala.jpgteavalley.jpg

Stand postaci / humanstand to jeden z najpopularniejszych sposobów na przyciągnięcie wzroku klienta w kierunku promowanego produktu.

Produkujemy standy w skali 1:1. Postać wykonana jest z jednego kawałka pięciowarstwowej tektury nadrukowanej w technologii UV i pokryta laminatem. Wykonujemy standy od już od jednej sztuki, wielkość standu jest dowolna, możemy wykonać konstrukcje zarówno jedno jak i dwustronne

Prócz standardowych standów tekturowych wykonujemy także standy z innych materiałów:

 • trwalszych np. PCV
 • wyższej jakości tj. kappa. 

Do każdego standu można zamówić dowolną ilość kieszeni na ulotki w pełnym zadruku i dowolnym formacie.

 

Stand tekturowy / humanstand z kieszonką na ulotkiStand pszczelarza o wysokości 190 cmdziecko.jpgszaman.jpgpique.jpgdziecko-tyl.jpguniqua.jpghamilton.jpgpani.jpgkoszykarz.jpglekarz.jpg

Produkcja reklamowa

Wielkoformatowy druk UV

Cyfrowy druk UV jest obecnie najnowszą technologią w druku wielkoformatowym. Technologia cyfrowego druku UV przy pomocy ploterów inkjet pojawiła się w Polsce niespełna 5 lat temu i w chwili obecnej zrewolucjonizowała rynek produkcji reklamy wizualnej. Plotery UV dają możliwość zadruku każdego płaskiego materiału o grubości do 10 cm i więcej, takich jak tworzywa sztuczne z roli lub z arkusza, drewno i płyty meblowe, ceramika i szkło, a nawet płyty metalowe. Istnieje możliwość zadruku materiałów o bardzo urozmaiconej fakturze powierzchni, np. tektura falista z tzw. otwartą falą.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny ploter Manta firmy Grapo. Ploter ten dedykowany jest do zadruku materiałów płaskich, ale można na nim również drukować materiały z roli. Dzięki unikalnemu systemowi 8 głowic firmy Konica Minolta maszyna ta zdolna jest do druku jakości fotograficznej z rozdzielczością 720 dpi przy wielkości pojedynczej kropli 14 pikolitrów. Maksymalny obszar zadruku wynosi 2,05 x 3,05 m. Maszyna ta drukuje z prędkością do 100 m2/h.

Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne nośniki druku:
 • druk na pcv,
 • druk na plexi,
 • druk na dibondzie,
 • druk bannerów,
 • druk na szkle,
 • druk na płytach CD, DVD,
 • druk na kappie,
 • druk na tkaninach - materiałach flagowych,
 • druk na tekturze falistej oraz litej,
 • druk na płytach meblowych,
 • oraz inne materiały stosowane w reklamie do grubości 50mm

Drukujemy bannery, szyldy, tablice informacyjne, płyty CD, witraże szklane, zajmujemy się też projektowaniem i produkcją materiałów reklamowych typu, POS/POD z tektury i tworzyw sztucznych.

Istnieje możliwość sprowadzenia dowolnego typu nośnika druku, a w przypadku popularnych materiałów takich jak banner, PCV czy folia naklejkowa dysponujemy podręcznym magazynem.

Cennik druku UV*
 minimalka  30 zł
 do 2 m2  60 zł/m2
 do 10 m2  50 zł/m2
 do 20 m2  45 zł/m2
 powyżej 20 m2  cena ustalana indywidulanie
 druk na płótnie banerowym  35 zł/m2
 druk na pleksi do podświetleń  60 zł/m2
 druk na szkle  180 zł/m2

* cena netto, nie zawiera wartości nośnika

 

Jesteś w: © 2013 DM System - Stojaki reklamowe - Standy reklamowe: tekturowe i kartonowe

Galeria zdjęć

Pobierz

 • katalog standów
 • jak przygotować pliki